Dental Med oferta leczenia

W gabinecie stomatologicznym Dental Med korzystamy z ultradźwiękowego urządzenia, dzięki któremu możliwe jest usunięcie kamienia nazębnego i dokładne oczyszczenie zębów z osadów. Naszym priorytetem jest leczenie przy zastosowaniu najlepszych materiałów do plombowania oraz starannego opracowania ubytku.

Poprzez wieloetapowe i dokładne leczenie kanałowe, można uratować bardzo zniszczone zęby. Natomiast ich wygląd jesteśmy w stanie poprawić, przeprowadzając zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Wszelkie braki zębowe uzupełniamy przez zastosowanie różnych rozwiązań protetycznych i implantologicznych, ponieważ tylko pełny łuk zębowy, zapewnia nam prawidłowe funkcjonowanie organizmu i dobre samopoczucie.

Należy pamiętać, że ząb naturalny jest najcenniejszy i nic nie jest w stanie go w pełni zastąpić, dlatego dbanie o własne zęby jest najważniejsze. Pamiętajmy przede wszystkim o prawidłowej higienie jamy ustnej. Dokładne szczotkowanie zębów i stosowanie dobrej jakości past do zębów pozwala zachować dobrą kondycję zębów.